Informatiemiddag Aslan Opleiding Muziekeducatie
25 juni | 11:00 - 12:30

Tijdens deze middag maak je kennis met de sfeer en werkwijze van Aslan Muziekcentrum. Daarnaast ontmoet je een aantal docenten en een oud-studenten van de opleiding. Het aanmeldformulier vind je onderaan deze pagina.
Programma 25 juni
10:45| Inloop met koffie/thee
11:00 | Diverse korte workshops
11:15 | Informatie over de opleiding
11:30 | Praktijktoelating (max 5 min p.p.)
12:00 | Netwerkdrankje en persoonlijke vragen
12:30 | Einde
Locatie Nieuw-West | Aslan Muziekcentrum, Louis Bouwmeesterstraat 214, Amsterdam
Praktijktoelating
Het is mogelijk om na afloop van de trainingsdag de praktijktoelating voor de opleiding te doen. In dat geval vragen we jou om de volgende opdracht voor te bereiden:
Je leert een (intercultureel) lied aan met ondersteuning van een begeleidingsinstrument, beweging en/of (body)percussie.
Je kan hiervoor gebruik maken van instrumenten die bij ons aanwezig zijn, zoals een piano, gitaar, kelele en/of klein percussie. Tijdens de uitwisseling krijg je maximaal 5 minuten om deze opdracht uit te voeren met alle aanwezige deelnemers.
——————————————————————————————————————————————————————————
Binnen de Aslan post-hbo opleiding word je gedurende 25 lesweken als professional gecoacht om muziekles te geven aan alle leerjaren van het primair onderwijs, zowel onder- als naschools. Je leert werken met percussie, cultureel divers repertoire, non-verbale communicatie, verschillende muzikale domeinen en vakoverstijgende strategieën in te zetten. Ook ga je aan de slag met de methode Muziek Talent Express (Digitaal) en onze andere lesmaterialen, zoals werken met de Aslan Melodie- en Ritmekaarten.
Het nieuwe seizoen van de post-hbo Aslan Opleiding Muziekeducatie start in september 2026. Kijk voor meer informatie over de opleiding op de pagina van de Aslan Opleiding Muziekeducatie
——————————————————————————————————————————————————————————
