Sterre Dijkstra
Muziekdocent & Pianodocent
Indra Kartodirdjo
Muziek Talent Express
Mirza Celovic
Theater, Musical & Docent Theater Talent Express
Desi van Vliet
Theater Talent Express & Cultuurcoach
Janne Groen
Dans & Dans Talent Express
Alberto de Souza
Percussie
Glòria Expósito Pérez
Cello
Joost Visser
Gitaar
Julia Bitter
Piano & Muziek Talent Express
Lisa Bleijenberg
Post-hbo 2022
Marta Liébana Martinez
Piano
Masako Awaji
Piano
Masako Awaji
Piano
Mirza Celovic
Docent Theater Talent Express
Nazeer Abdulhai
Ud/Oud
Nazeer Abdulhai
Ud
Nuri Ata
Post-hbo 2022
Sterre Dijkstra
Post-hbo 2022
Alberto de Souza
Post-hbo 2022
Anna Antypova
Viool
Erhan Karagöz
Saz
Gerda Postma
Post-hbo 2022
Maxime Loïs de Kruijf
Post-hbo 2022
Misaki Yamada
Piano
Seçkin Özmutlu
Trombone, Brassband & Aslan Academie
Tim Barning
Post-hbo 2022
Ezgi Akdemir Özmutlu
Piano
Floris van Elderen
Drum
Nikolai Bijlsma
Muziek Talent Express & Cultuurcoach
Ulrich de Jesus
Muziek Talent Express, Gitaar, Elektrische gitaar & Basgitaar
Tim Barning
Gitaar
Ali Çağlar Erdoğan
Percussie
Jabiz Hafizi
Piano
Sven Keet
Muziek Talent Express
Alisa Opari
Muziek Talent Express, Cultuurcoach, Theater & Musical
Anca Siegersma
Theater Talent Express
Emine Bostancı
Klassiek Kemençe, Lyra & Saz
Jos Daamen
Dans & Dans Talent Express
Lin Schalken
Muziek Talent Express
Mirna Attia
Muziek Talent Express & kidscursussen
Rosalie van Wamel
Dans & Cultuurcoach
Shari Louise
Muziek Talent Express
Sigourney Henning
Dans
Dennis Bordeaux
Ableton/DJ les, Music & Sound Design
Levent Aslan
Directeur/bestuurder
Zuhâl Gezik
Artistiek directeur/bestuurder
Yvonne Bokdam
Post-hbo 2020
Aletta Jansen
Post-hbo 2019
Anne Hoffschlag
Dans & Dans Talent Express
Aylin Akdag
Post-hbo 2017
Barbera Langendijk
Post-hbo 2018
Derek van Beelen
Post-hbo 2017
Emma Karels
Muziek Talent Express
Emma van Dobben
Muziek Talent Express
Esther van Hees
Post-hbo 2018
Eveline Ypma
Basgitaar, Muziek Talent Express, Music & Sound Design
Eylem Yildirim
Post-hbo 2020
Giuseppe Doronzo
Post-hbo 2020
Henrik Holm
Muziek Talent Express
Sanem Kalfa
Post-hbo 2018
Irene van den Boogaard
Theater Talent Express docent
Judith van Vliet
Post-hbo 2019
Jurgen van Loenhout
Post-hbo 2019
Layzmina Emerencia
Dans, Dans Talent Express, Cultuurcoach & Aslan Academie
Marieke van der Meij
Post-hbo 2018
Maruja Bobo Remijn
Post-hbo 2020
Milou Veiling-Gomez
Post-hbo 2018
Miriam den Boer
Post-hbo 2018
Naomi Inez
Post-hbo 2020
Noëlla Kriele
Dans & Dans Talent Express
Punya Hoek
Post-hbo 2020
Ramón Mendeville
Muziek Talent Express
Reinou Vogel
Post-hbo 2018
Levent Aslan
Percussie & Dans
Roel Vermeer
Post-hbo 2019
Rutger van der Ree
Post-hbo 2018
Shaneequa Thelissen
Theater, Musical & Cultuurcoach
Simone ten Brinke
Post-hbo 2018
Stientje Nicolai
Post-hbo 2020
Stientje Nicolai
Muziek Talent Express & Cultuurcoach
Tammerly Nai Chung Tong
Post-hbo 2020
Vincent Spitters
Post-hbo 2019
Yvonne Bokdam
Theater, Musical & Aslan Academie
Zeynel Demir
Saz
Vladan Kulisić
Piano
Reid Steenhuis
Muziek Talent Express, Piano & Drum
Jin Kim
Piano
Eva Aukes
Gitaar
Simone Heijloo
Dans
Bas Gaakeer
Aslan Academie
Feyona van Iersel
Viool
Maria Speth
Simone ten Brinke
Zang & Aslan Academie
Viktoria Bori
Piano & Trompet
Marijke Admiraal
Blokfluit, Dwarsfluit, Klarinet & Saxofoon
Caroline Erkelens
Zang
Joanne Smolders
Trainer
Natasja Bode
Kinder Yoga Dans
Rachid Khelifi
Muziek Talent Express & Music M Express
Jelena Popovic
Piano
Burak Dolutas
Muziek Talent Express, Cultuurcoach & Saz
Davide Cristiani
Gitaar
Alejandro Arrate Fernandez
Muziekdocent, Aslan Academie & Trainingen
Ege Coşkun
(El./Bas)-Gitaar & studio-/geluidstechniek
Hakan Uyrum
Ney, Ud, Muziek Talent Express & Cultuurcoach
Lyckle de Jong
Piano
Remo Kuhlmann
(El./Bas-)Gitaar & Ukelele
Roosje Blenckers
Muziek Talent Express
Rutger van der Ree
Djembé, Muziek Talent Express & Aslan Academie
Tammerly Nai Chung Tong
Muziek Talent Express & Cultuurcoach
Umit Firat
Saz
Roosje Blenckers
Hoofd educatie
Tania Barkhuis
Zakelijk leider
Albert Grootoonk
Coördinator Communicatie & Marketing
Florian Hoven
Coördinator Buitenschools en Aslan Academie, Programmeur Buurtconcerten / De Grote Zaal
Kayleigh Roozeboom
Coördinator School- & Buurtprojecten
Emmy Bruinzeel
Leerlingenadministratie, Coördinator locatie West & Secretariaat
Priya Keet
Hoofd Aslan Expertise & Opleidingscentrum
Katja Hofman
Coördinator Dans & Theater
Demba Dia
Pandbeheerder
Aylin Akdağ
Muziek Talent Express, Dans Talent Express, Aslan Academie & coördinator zaterdag
Devrim Aslan
Coördinator zondag
Sanne Potters
Leerlingenadministratie & Coördinator locatie Nieuw-West
Gregor Niessen
Vrijwilliger
Emir Akdag
Vrijwilliger