Anna Antypova
Viool
Erhan Karagöz
Saz
Gerda Postma
Post-hbo 2022
Tim Barning
Post-hbo 2021
Maxime Loïs de Kruijf
Post-hbo 2022
Alberto de Souza
Post-hbo 2022
Misaki Yamada
Piano
Seckin Ozmutlu
Trombone
Cindy Jie
Piano
Ezgi Akdemir Özmutlu
Piano
Floris van Elderen
Drum
Nikolai Bijlsma
Muziek Talent Express, Cultuurcoach
Ulrich de Jesus
Muziek Talent Express
Tim Barning
Gitaar
Ali Çağlar Erdoğan
Percussie
Jabiz Hafizi
Piano
Sven Keet
Muziek Talent Express
Alisa Opari
Muziek Talent Express
Anca Siegersma
Theater Talent Express
Emine Bostancı
Klassiek kemençe / lyra
Ertan Tekin
Duduk, Mey, Zurna
Giuseppe Doronzo
Saxofoon, blokfluit
Jos Daamen
Dans, Dans Talent Express
Lin Schalken
Muziek Talent Express
Mireille Bittar
Arabische zangstijlen, zang
Mirna Attia
Muziek Talent Express, kidscursussen
Rosalie van Wamel
Dans, Cultuurcoach
Shari Louise
Muziek Talent Express
Sigourney Henning
Dans
Dennis Bordeaux
Ableton/DJ les, Music & Sound Design
Levent Aslan
Directeur/bestuurder
Zuhâl Gezik
Artistiek directeur/bestuurder
Yvonne Bokdam
Post-hbo 2020
Aletta Jansen
Post-hbo 2019
Anne Hoffschlag
Dans, Dans Talent Express
Aylin Akdag
Post-hbo 2017
Barbera Langendijk
Post-hbo 2018
Derek van Beelen
Post-hbo 2017
Emma Karels
Muziek Talent Express
Emma van Dobben
Muziek Talent Express
Esther van Hees
Post-hbo 2018
Eveline Ypma
Basgitaar, Muziek Talent Express, Music & Sound Design
Eylem Yildirim
Post-hbo 2020
Francesca Vencken
Muziek talent Express, Zingen op Schoot
Giuseppe Doronzo
Post-hbo 2020
Henrik Holm
Muziek Talent Express
Sanem Kalfa
Post-hbo 2018
Irene van den Boogaard
Theater Talent Express docent
Judith van Vliet
Post-hbo 2019
Jurgen van Loenhout
Post-hbo 2019
Layzmina Emerencia
Dans, Dans Talent Express, Cultuurcoach, Aslan Academie
Loes Hilderink
Muziek Talent Express, kidscursussen
Marieke van der Meij
Post-hbo 2018
Maruja Bobo Remijn
Post-hbo 2020
Milou Veiling-Gomez
Post-hbo 2018
Miriam den Boer
Post-hbo 2018
Naomi Inez
Post-hbo 2020
Noëlla Kriele
Dans, Dans Talent Express
Punya Hoek
Post-hbo 2020
Ramón Mendeville
Muziek Talent Express
Reinou Vogel
Post-hbo 2018
Levent Aslan
Percussie, Dans
Roel Vermeer
Post-hbo 2019
Rutger van der Ree
Post-hbo 2018
Shaneequa Thelissen
Theater, Musical, Cultuurcoach
Simone ten Brinke
Post-hbo 2018
Stientje Nicolai
Post-hbo 2020
Stientje Nicolai
Muziek Talent Express
Tammerly Nai Chung Tong
Post-hbo 2020
Vincent Spitters
Post-hbo 2019
Yvonne Bokdam
Theater, Musical, Aslan Academie
Zeynel Demir
saz
Marilien Mogendorff 
(Muziek)Theater, Theater Talent Express
Vladan Kulisić
Piano
Reid Steenhuis
Piano & Drum
Jin Kim
Piano
Sanem Kalfa
Zang, Muziek Talent Express
Eva Aukes
Gitaar
Simone Heijloo
Dans
Bas Gaakeer
Aslan Academie
Feyona van Iersel
Viool
Maria Speth
Simone ten Brinke
Zang, Muziek Talent Express, Cultuurcoach, Aslan Academie
Viktoria Bori
Piano, Trompet
Marijke Admiraal
Blokfluit, Dwarsfluit, Klarinet, Saxofoon
Caroline Erkelens
Zang
Joanne Smolders
Trainer
Natasja Bode
Kinder Yoga Dans
Rachid Khelifi
Muziek Talent Express en Music M Express
Jelena Popovic
Piano
Burak Dolutas
Saz
Davide Cristiani
Gitaar
Alejandro Arrate Fernandez
Piano, Aslan Academie, Muziek Talent Express
Ege Çoskun
(El./Bas)-Gitaar, studio-/geluidstechniek
Gabriëlla Munier
Muziek Talent Express
Hakan Uyrum
Ney, Ud, Muziek Talent Express, Cultuurcoach
Lyckle de Jong
Piano
Remo Kuhlmann
(El./Bas-)Gitaar
Roosje Blenckers
Muziek Talent Express
Rutger van der Ree
Djembé, Muziek Talent Express, Aslan Academie
Tammerly Nai Chung Tong
Muziek Talent Express, Cultuurcoach
Umit Firat
Saz
Roosje Blenckers
Hoofd educatie
Tania Barkhuis
Zakelijk leider
Albert Grootoonk
Coördinator Communicatie & Marketing
Florian Hoven
Medewerker leerlingenadministratie, coördinatie en directiesecretaris
Kayleigh Roozeboom
Medewerker Educatie, Coördinator Muziek in Mijn Buurt
Emmy Bruinzeel
Leerlingenadministratie en Secretariaat
Priya Keet
Hoofd Aslan Expertise & Opleidingscentrum
Demba Dia
Pandbeheerder
Aylin Akdağ
Muziek Talent Express, Dans Talent Express, Aslan Academie, coördinator zaterdag
Devrim Aslan
Coördinator zondag
Astrid Mörk
Educatie-team
Sanne Potters
Leerlingenadministratie
Gregor Niessen
Vrijwilliger
Femke van Duijn
Stagiaire Muziek In Mijn Buurt en Muziek Talent Express
Emir Akdag
Vrijwilliger